238. 19. és 20. századi festmények > Siófok, 1957

617. Diósy Antal (Budapest, 1895 - Budapest, 1977)

Siófok, 1957

akvarell, ceruza, papír

250*345 mm

j.j.l.: Diósy Antal 957 VIII. 11. Siófok