238. 19. és 20. századi festmények > Kikötő vitorlással, 1928

586. Herritz Oszkár (Budapest, 1883 - ?)

Kikötő vitorlással, 1928

pasztell, papír

40*57,5 cm

j.b.l.: Herritz Oszkár 1928

A festmény az 534. tételen látható.