238. 19. és 20. századi festmények > Pihenő juhász, 1918

464. Csuk Jenő (Zákány, 1887 - Budapest, 1927)

Pihenő juhász, 1918

olaj, vászon

90*104 cm

j.j.l.: Csuk Jenő Túrkeve 918