238. 19. és 20. századi festmények > Öltözködő, 1926

408. Borúth Andor (Sátoraljaújhely, 1873 - Tátraszéplak, 1956)

Öltözködő, 1926

pasztell, karton

42,5*33 cm

j.j.l.: Boruth Andor 926