238. 19. és 20. századi festmények > Cserepes virágok

548. Csebi-Pogány István (Szombathely, 1908 - Balatonfüred, 1979)

Cserepes virágok

akvarell, papír

750*505 mm

j.b.l.: Csebi Pogány