238. 19. és 20. századi festmények > Téli utcarészlet,1922

589. Kardorff, Konrad (Niederrabnitz, 1877 - Rostock, 1945)

Téli utcarészlet,1922

olaj, vászon

44,5*58 cm

j.j.l.: Kardorff 22