238. 19. és 20. századi festmények > Alföldi táj, 1925

470. Barcsay Jenő (Katona, 1900 - Szentendre, 1988)

Alföldi táj, 1925

olaj, vászon

42,5*66 cm

j.b.l.: ... emlékére szeretettel, fekete szemű.... Barcsay J 925