238. 19. és 20. századi festmények > Lányka szegfűvel, 1935

452. Rezes Molnár Lajos (Orosháza, 1896 - Balatonfüred, 1989)

Lányka szegfűvel, 1935

olaj, vászon

80,5*60,5 cm

j.j.l.: R. Molnár L. 935