238. 19. és 20. századi festmények > Felesége portréja

521. Mágori Varga Béla (Imecsfalva, 1897 - Brazília, 1998)

Felesége portréja

olaj, vászon

96*76 cm

j.b.l.: Mágori Vargha

sérült