238. 19. és 20. századi festmények > "Ünnep Velencében"

689. Aszódi Weil Erzsébet (Budapest, 1901 - Budapest, 1976)

"Ünnep Velencében"

rézkarc, papír

300*290 mm

j.j.l.: Aszódi W. E., b.l.: Ünnep Velencében