637. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)
Csendélet
akvarell, papír
245*180 mm
j.j.l.: BA; b.l.: 1946/34 (életmű katalógus szám) Kiss Tibor újságíró gyűjteményéből