238. 19. és 20. századi festmények > Csendélet

637. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)

Csendélet

akvarell, papír

245*180 mm

j.j.l.: BA; b.l.: 1946/34 (életmű katalógus szám) Kiss Tibor újságíró gyűjteményéből