238. 19. és 20. századi festmények > Az első hajvágás (Upsherin)

659. Nyakas Attila (Kaposvár, 1972 - )

Az első hajvágás (Upsherin)

olaj, vászon fára ragasztva

100*89 cm

j.b.f.: Nyakas Attila