238. 19. és 20. századi festmények > Piac Dél-Olaszországban

613. Dietrich Adolf (Pest, 1869 - Jászkisér, 1953)

Piac Dél-Olaszországban

akvarell, papír

340*480 mm

j.b.l.: Dietrich A.; ho.: kiállítási cédula