238. 19. és 20. századi festmények > Az öreg juhász

700. Varga Ferenc (Székesfehérvár, 1906 - ?)

Az öreg juhász

bronz, márvány talapzaton

m: 41,5 cm

j. hátul: Varga F.

talpazaton kis sérüléssel