238. 19. és 20. századi festmények > "Czigány-török nő", 1916

422. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

"Czigány-török nő", 1916

akvarell, papír

390*490 mm

j.j.l.: Czigány - török nő Nisből Vaszary J.