238. 19. és 20. századi festmények > Hátakt, 1939

442. Kövér Gyula (Verpelét, 1883 - Helsinki, 1972)

Hátakt, 1939

olaj, vászon

76*60,5 cm

j.j.l.: Kövér Gyula 1939. XII.; ho.: kiállítási cédula töredék