238. 19. és 20. századi festmények > "Kék szinfónia", 1972

555. Marczell György (Budapest, 1879 - Budapest, 1979)

"Kék szinfónia", 1972

olaj, vászon

100*80 cm

j.j.l.: Marczell, ho.: kiállítási cédula