238. 19. és 20. századi festmények > Téli táj boglyával

476. Koszta József (Brassó, 1861 - Budapest, 1949)

Téli táj boglyával

olaj, vászon

37*48 cm

j.j.l.: Koszta J.

VÉDETT - NO EXPORT