238. 19. és 20. századi festmények > Szakállas férfi portréja

657. Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003)

Szakállas férfi portréja

olaj, farost

37,5*29 cm

j.j.l.: Szász Endre