238. 19. és 20. századi festmények > Nyári domboldal, 1916

436. Megyer Meyer Antal (Budapest, 1883 - Budapest, 1948)

Nyári domboldal, 1916

olaj, vászon

50*82 cm

j.b.l.: Megyer-Meyer Antal 1916