238. 19. és 20. századi festmények > Téli táj havas boglyákkal, 1914

474. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)

Téli táj havas boglyákkal, 1914

olaj, vászon

45*60 cm

j.j.l.: Bosznay 914