238. 19. és 20. századi festmények > Szőlőhegy házakkal, 1957

459. Balázs József Róbert (Budapest, 1930 - )

Szőlőhegy házakkal, 1957

olaj, vászon

61*81 cm

j.b.l.: Balázs J. R. 57