238. 19. és 20. századi festmények > Négy kompozíció

649. Konecsni György (Kiskunmajsa, 1908 - Budapest, 1970)

Négy kompozíció

olaj, karton

10*10 cm (1 lap)

j. ho.: minden lap egyedi pecséttel: Konecsni a közös lap hátoldalán egyedi pecséttel: Konecsni