238. 19. és 20. századi festmények > "Falusi reggel", 1967

675. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

"Falusi reggel", 1967

rézkarc, papír

400*575 mm

j.j.l.: Szabó Vladimir (paszpartun), b.l.: 1967 SZV (nyomaton)

sérült