675. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)
"Falusi reggel", 1967
rézkarc, papír
400*575 mm
j.j.l.: Szabó Vladimir (paszpartun), b.l.: 1967 SZV (nyomaton)
sérült