1258. Alátét tányér
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, Kaufmann Henrik mesterjegy, átfűrészelt és domborított rózsakoszorús díszítéssel, vésett családi címer
337 g; 2,5*25,4 cm