250. Ezüstök és ékszerek > Kereszt függő

1422. Kereszt függő

Bécs (?), 19. sz. második fele, sötét teknőcpáncél alapon aprólékos ezüst-nitrát és arany lemez intarzia, apró felületi hiányokkal

m: 6,7 cm