250. Ezüstök és ékszerek > Patek Philippe karóra

1512. Patek Philippe karóra

Svájc, 20. sz. vége, acél tok, szíj és csat, jelzett: Patek Philippe Genéve, fekete eloxált számlap római számokkal és apró achtkant gyémántokkal, tok szélein karmos foglalással további 36 db modern csiszolású briliáns, koronán kék szintetikus zafír kővel