250. Ezüstök és ékszerek > Biedermeier karkötő

1395. Biedermeier karkötő

Bécs (?), 19. sz. közepe, antik arany, csat 14 k lemezzel javítva, BOECK mesterjegy, három szekrényes felépítményű közép tag, sötétkék és fehér zománc díszítéssel, középen almandin gránát kővel, nyelves zárral, apró sérülésekkel

34,6 g; h: 17 cm