250. Ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1506. Fülbevaló pár

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehér és sárga arany, rozetta formában 2 db nagyobb cca. 0,8 ct és 20 db kisebb cca. 1,2 ct félmodern és modern csiszolású briliánssal (M1-M2, TCa-LB, VSI-P2), kis hibával

4,3 g