250. Ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 12 személyes

1242. Evőeszközkészlet, 12 személyes

Bécs és néhány db Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "VCD", "PAAR", "WT" , "VCD" és "K"(?) mesterjegyek, toll formájú nyelek, acél pengékkel, fűszertartókban német fémjel és csiszolt színtelen üvegbetétek, 2 db fiókban, össz.: 107 db, ap

Ntto.: 5275 g