250. Ezüstök és ékszerek > Sport gyűrű

1389. Sport gyűrű

Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, Fővárosi Óra Ékszer Vállalat készítőjele, magasított, szögletes fej 2 db cca. nagyobb 0,5 ct és 8 db kisebb cca. 0,5 ct régi csiszolású briliánssal (R1, W-Cr, VSI-SI), kis felületi sérüléssel

10,1 g