1458. Omega női karóra
Svájc, 20. sz. első fele, 2005 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany tok, szíj és csat, arab számos, kis másodperckörös számlap, jelzett Omega, "SL" mesterjegy, működik, kis hibával
Btto.: 21,3 g; h: 16,8 cm