1309. Füles tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Frank Brüder mesterjegy, préselt téglalap forma, plasztikus díszítéssel, VMS császári udvari bélyegzővel
2245 g; 58*40 cm
(Neuwirth I. 168. o.)