250. Ezüstök és ékszerek > Füles tálca

1309. Füles tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Frank Brüder mesterjegy, préselt téglalap forma, plasztikus díszítéssel, VMS császári udvari bélyegzővel

2245 g; 58*40 cm

(Neuwirth I. 168. o.)