250. Ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1507. Gyűrű

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, karmos foglalatban ovális csiszolású sötétkék zafír cca. 3,3 ct és két sorban foglalva 38 db modern csiszolású briliánsokkal cca. 1,6 ct (M1, W-TCr, IF-VVS), Dorotheum certifi

9,2 g