1390. Évfordulós karkötő
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, "AK") mesterjegy, bécsi Hivataljellel, középrészen antikolt arany 10-es szám, apró achtkant gyémántokkal díszítve, nyelves zár biztonsági lánccal
28,3 g