250. Ezüstök és ékszerek > Évfordulós karkötő

1390. Évfordulós karkötő

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, "AK") mesterjegy, bécsi Hivataljellel, középrészen antikolt arany 10-es szám, apró achtkant gyémántokkal díszítve, nyelves zár biztonsági lánccal

28,3 g