250. Ezüstök és ékszerek > Fekete gyémánt gyűrű

1514. Fekete gyémánt gyűrű

20. sz. vége, 2006-2016 közötti budapesti fémjel, 14 k ródiumozott fehérarany, egyedi formaterv, karmos foglalatban kerek csiszolású fekete gyémánt cca. 2 ct, vállakon sorban foglalva 5-5 db modern csiszolású briliáns cca. 0,4 ct (M1-M2, Fekete, W-TCr, VV

4,8 g