1381. Atlantic férfi karóra
Svájc, 1940 körül, aranyozott acél tok, fém felrakott, vegyes számos, másodpercmutatós, naptáras számlap, mechanikus, vízálló, 17 köves szerkezet, "Atlantic Worldmaster-Mechanical Antic Hoc" jelzettel, működőképes, üveg kis sérüléssel
d: 35 mm