250. Ezüstök és ékszerek > Függő

1421. Függő

Bécs, 19. sz. vége, behozatali jellel, aranyozott ezüst plasztikus szerecsenfej, ronde-bosse zománccal, apró gránát kővel, kis sérüléssel

3,8 g; h: 2,5 cm