250. Ezüstök és ékszerek > Omega karkötős női karóra

1473. Omega karkötős női karóra

Svájc, 20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany tok, szíj és csat, kerek indexes számlap, jelzett: Omega, karmos foglalatokban 17 db modern és félmodern csiszolású briliáns cca. 1,2 ct (M1-M2, W-TCr, VS-SI), 10 db faragott rubin

Btto.: 51,1 g; h: 18 cm