250. Ezüstök és ékszerek > Tálca

1213. Tálca

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Lutz János mesterjegy, ívelt téglalap forma, rózsadíszes peremszegéllyel

457 g; 33,5*18,5 cm