250. Ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1502. Szoliter gyűrű

Budapest, 1999-2005 közötti fémjel, 14 k arany, "IS(?)" mesterjegy, karmos foglalatban 1 db régi csiszolású briliáns cca. 2,25 ct (R1, TCr, VVSI)

4,5 g