1259. Kínáló tál
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "AI" mesterjegy, kerek, préselt tál, kihajló, átfűrészelt peremdísszel, babérfüzéres szegéllyel
258 g; 23,5*4,5 cm