250. Ezüstök és ékszerek > Nyakék

1463. Nyakék

olasz, 20. sz. vége, 2005-2016 közötti budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehér és sárga arany, összekötő díszben, karmos foglalatban 5 db vörös rubin kővel cca. 1,8 ct és 57 db apró brillel cca. 1 ct ékítve, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal

28,8 g; köves rész h: 7 cm