250. Ezüstök és ékszerek > Karkötő

1424. Karkötő

20. század eleje, 750 ezrelékes fémjel és bécsi Hivataljel, gyenge ezüst, 9 tag I. világháborús emlék lapkákból 1914-1916 évszámokkal

14,5 g; h: 17,5 cm