1456. Melltű
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, ezüsttel lemezelt felső rész, bécsi Hivataljel és Braun & Steiner mesterjegy, hegyikristály negatív kámea puttós jelenettel, körben apró gyémántokból koszorú
Btto.: 9,6 g; 3,8*2,2 cm