250. Ezüstök és ékszerek > Melltű

1456. Melltű

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, ezüsttel lemezelt felső rész, bécsi Hivataljel és Braun & Steiner mesterjegy, hegyikristály negatív kámea puttós jelenettel, körben apró gyémántokból koszorú

Btto.: 9,6 g; 3,8*2,2 cm