1425. Fülbevaló pár
19. sz. vége, 14 k arany hátlap, ezüst tokos foglalatban 2 db hollandi rózsa csiszolású gyémánt, 18 db gyémánt splitterrel, alakított ékszer, kis sérüléssel
11,2 g; h: 3,1 cm