250. Ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1425. Fülbevaló pár

19. sz. vége, 14 k arany hátlap, ezüst tokos foglalatban 2 db hollandi rózsa csiszolású gyémánt, 18 db gyémánt splitterrel, alakított ékszer, kis sérüléssel

11,2 g; h: 3,1 cm