250. Ezüstök és ékszerek > Melltű

1464. Melltű

Bécs, 19. sz. vége, bécsi Hivataljellel és 1872-1922 közötti fémjellel, 14 k arany félhold tűszerelékkel és pánttal, ezüsttel lemezelve, 52 db régi csiszolású briliánssal és 4 apró gyémánttal ékítve cca. 7,7 ct (R1-R2, TCr-TCa, VVS-VS) szerelhető nagy éks

13,1 g; 4*4,5 cm