1478. Rozetta gyűrű
Pest (?), 19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany, középen 1 db cca. 0,35 ct és körben 8 db régi csiszolású cca. 0,24 ct gyémánt, kis sérüléssel
2,9 g