250. Ezüstök és ékszerek > Füles tálca

1260. Füles tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Steiter mesterjegy, trapéz forma, öntött, ívelt fülekkel, neorokokó, plasztikus virágos szegéllyel és közepén vésett díszítéssel

884 g; 49,5*24 cm

(Neuwirth II. 231. o.)