1260. Füles tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Steiter mesterjegy, trapéz forma, öntött, ívelt fülekkel, neorokokó, plasztikus virágos szegéllyel és közepén vésett díszítéssel
884 g; 49,5*24 cm
(Neuwirth II. 231. o.)