250. Ezüstök és ékszerek > Örökmécses

1245. Örökmécses

Augsburg, 18. sz. (?), antik ezüst, Bartholomeus Heyglin mesterjegy, áttört test, három tartófüle poncolt, plasztikus levéldíszekkel, vésett, stilizált motívumokkal rózsaszín üvegbetéttel, javított, (Rosenberg 3. Nr. 212, 229-237, 903.)

282 g; h: 40 cm